Наша політика відшкодування та повернення діє 14 днів. Якщо з моменту покупки минуло 14 днів, ми не можемо запропонувати повне повернення коштів або обмін. Щоб мати право на повернення, Ваш товар має бути невикористаним і в тому ж стані, в якому ви його отримали. Він також має бути в оригінальній упаковці.

Деякі види товарів не підлягають поверненню.

Товари, що швидко псуються, такі як продукти харчування, квіти, газети або журнали, поверненню не підлягають. Ми також не приймаємо товари інтимного чи санітарного призначення, товари для здоров’я та особистої гігієни, небезпечні матеріали, легкозаймисті рідини чи гази, подарункові сертифікати.

Щоб здійснити повернення, нам потрібна квитанція або підтвердження покупки. Будь ласка, не надсилайте покупку назад виробнику. Як тільки ваше повернення буде отримано та перевірено, ми відправимо вам електронний лист, щоб повідомити вас про те, що ми отримали ваш повернутий товар. Ми також повідомимо вас про схвалення або відхилення відшкодування. Якщо ви схвалені, ваше повернення буде оброблено, і кредит буде автоматично застосований до вашої кредитної картки або вихідного способу оплати протягом певної кількості днів.

Прострочені або відсутні повернення

Якщо ви ще не отримали відшкодування, спочатку перевірте свій банківський рахунок ще раз. Потім зв’яжіться з компанією, що випустила вашу кредитну картку, може пройти деякий час, перш ніж ваше повернення буде офіційно відправлено. Далі зверніться до свого банку. Часто перед відправкою відшкодування потрібно деякий час на обробку. Якщо ви зробили все це, але досі не отримали відшкодування, зв’яжіться з нами на e-mail: shop@shop-top.top. Повернення підлягають тільки товари за звичайною ціною. Товари зі знижкою не підлягають поверненню. Ми замінюємо товари лише у тому випадку, якщо вони несправні чи пошкоджені.

Порядок повернення

Щоб повернути свій продукт, ви повинні надіслати його знову Новою поштою. Ви нестимете відповідальність за оплату ваших власних витрат по доставці для повернення вашого товару. Вартість доставки не повертається. Залежно від того, де ви живете, час, який може знадобитися для того, щоб ваш обмінений товар був доставлений до вас, може змінюватись. Якщо ви повертаєте більш дорогі товари, ви можете розглянути можливість використання служби доставки, що відстежується, або придбання страховки доставки. Ми не гарантуємо, що отримаємо ваш повернутий товар. Зв’яжіться з нами за телефоном +38 (073) 011 66 48 або на електронну адресу shop@shop-top.top з питань, пов’язаних з відшкодуванням та поверненням.